Najlepsze wibratory dla kobiet: omawiamy rodzaje wibratorów!

Wybór wibratora nie jest taki prosty, jak się wydaje. Zwłaszcza, jeśli zależy Ci na naprawdę praktycznym i dobrym jakościowo gadżecie! Być może pomocny okaże się poniższy tekst!

kategorie

Najlepsze wibratory dla kobiet ostatnich miesięcy: zapraszamy do zapoznania się z obiektywnym zestawieniem rodzajów wibratorów. Nie tylko przedstawimy Wam interesujące gadżety erotyczne, ale również pokażemy cechy, na które trzeba zwracać uwagę!

Wibratory króliczki dla każdej kobiety

Wibrator typu królik to gadżet erotyczny, który masuje zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną część pochwy. Im lepszy kształt wibratora (lepiej dopasowany do ciała właścicielki), tym przyjemniejszy okaże się masaż. To dlatego wybranie wibratora jest dość trudne. Tutaj wbrew pozorom nie liczą się tylko wibracje. By wibracje mogły dodatkowo pobudzać punkt G, wibrator musi go dotykać. Analogicznie jest z końcówką do łechtaczki. Elastyczniejsze wibratory króliczki lepiej się dopasowują, dając lepsze doznania. Proste!


Załącznik: cosmopolitan wibrator z króliczymi uszami.jpg

Wibrator łechtaczkowy idealny na początek i nie tylko

O wiele łatwiejszy wybór dotyczy wibratorów łechtaczkowych. Tutaj wystarczy wybrać gadżet dobrej jakości. Kształt ma mniejsze znaczenie, chociaż rekordy popularności biją masażery łechtaczki z króliczymi uszami, które stymulują łechtaczkę w szczególny sposób: z góry i z boku. Ze względu na niewielkie ryzyko złego wyboru, wibrator łechtaczkowy jest doskonałym wyborem na początek. Co więcej, prawdopodobnie tego rodzaju stymulator nigdy Ci się nie znudzi, ponieważ łechtaczka jest strefą przyjemności i zawsze z radością przyjmie dobry masaż.

Miniwibrator, czy warto?

Zwykliśmy miniwibratory omijać szerokim łukiem, z góry uznając je za słabsze. Nie jest to regułą, jednak wybierając miniwibrator, musimy być najbardziej uważni. Dlaczego? Bo najłatwiej tutaj o błąd i złą decyzję. Miniwibratory z reguły są robione z tworzywa ABS, które dobrze przewodzi wibracje. Mocne, głębokie wibracje to podstawa. Miniwibratory są dobre dla zachowania dyskrecji i do wygodnej, dodatkowej stymulacji w parze. Jeżeli interesuje Was jednak pełnia doznań, zdecydowanie lepiej jest sięgnąć po wibratory klasycznej wielkości.

Nowoczesne wibratory dla par, dla kogo?

Gadżety erotyczne dla par są szczególną grupą akcesoriów do seksu. Właściwie każdy wibrator można uznać za doskonały dla dwojga, ponieważ to od nas zależy, jak będziemy z niego korzystać. Producenci zdobyli jednak rynek specjalnymi wibratorami dla par, które można używać hands-free podczas seksu, razem. Niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie jest marka We-Vibe i ich wibratory sterowane aplikacją na telefon. Sterowanie zdalne, idealne dopasowanie, świetne wibracje i jakość zaowocowały światowym sukcesem niemieckiej marki. Wibratory dla dwojga, te, które naprawdę warto kupić, są drogie. Poleca się je osobom, które naprawdę mają w planach częste korzystanie z nich.


Załącznik: lelo tiani 2 wibrator dla par.jpg

Jak wybrać dobry wibrator?

Przy wyborze wibratora należy zwracać uwagę na kilka cech, które zdradzają jakość gadżetu erotycznego i mówią co nieco o jego dopasowaniu do naszych wymagań. Po kolei.

  • Zwróć uwagę na materiał wykonania wibratora. Najlepsze wibratory to te wykonane z silikonu medycznego. Unikaj gadżetów żelowych i z taniego plastiku.
  • Praktyczniejsze wibratory to te, które są ładowane USB.
  • Zwróć uwagę na ilość i jakość wibracji. Dobrej jakości wibracje to te określane jako głębokie.

Czasami im prostszy pod względem funkcji jest wibrator, tym lepiej. Odwrotnie jest z budową. Wibrator powinien być elastyczny, by dopasować się do indywidualnej anatomii. Inaczej jest z masażerami łechtaczki, gdzie liczy się przede wszystkim jakość wibracji. Kupując gadżety erotyczne online, warto uważnie czytać opisy i szukać również filmików i recenzji z działania. Dobrze jest również pytać sprzedawcę wprost o to, jak działa dany produkt. W ten sposób zwiększamy swoje szanse na dobry wybór gadżetu, który zostanie z nami na długo!

Wszystkie poradniki