Czym kierować się kupując wibrator

Moje dzisiejsze rozważania będą dotyczyły wyboru wibratorów. Zapewne wiele osób ma dylemat przed zakupem – czy to pierwszym, czy kolejnym – jaki/który wybrać?

kategorie

Informacja o autorze

Autorem tego poradnika jest sklep: arsamandi

Na rynku są tysiące wibratorów. Skąd mam wiedzieć, który jest dla mnie/dla kogoś odpowiedni? Mam nadzieję, że ten tekst chociaż trochę ułatwi Ci wybór.Jeśli ma to być pierwszy wibrator, należałoby się zastanowić co dla Ciebie (dla przyszłej użytkowniczki/użytkownika) jest ważne, no i przede wszystkim do czego ma być używany. Możliwości mamy co najmniej kilka. Jeśli ma on służyć jako zastępstwo partnera, to myślę, że należałoby wybrać wibrator jak najbardziej realistyczny i zbliżony rozmiarem do tego, który znamy w rzeczywistości. Tutaj pod uwagę powinniśmy wziąć materiał, z jakiego jest wykonany wibrator. Polecam cyberskórę, która fantastycznie imituje naturalną skórę ludzką.

Jeżeli natomiast dopiero chcesz zacząć przygodę z wibratorami, to sprawa jest nieco bardziej złożona, rzekłabym - indywidualna. Ponieważ nie masz w tym temacie dużo doświadczenia, polecam dwa rodzaje wibratorów, które powinny pomóc ci w określeniu, czego tak naprawdę oczekujesz od tego rodzaju gadżetu. Jeden rodzaj wibratora to zwykły realistyczny. Niech nie będzie zbyt wielki ale też bez przesady w drugą stronę. Na początek wystarczy zwykły silikonowy. Druga moja propozycja dedykowana zdecydowanie dla Pań to wibrator z dodatkową wypustką wibrującą do stymulacji łechtaczki.


Najlepiej żeby był wyposażony w możliwość wyłączenia wibracji tego stymulatora, po to żebyś mogła sprawdzić, co Ci bardziej odpowiada: wibrator ze stymulacją czy bez. Druga propozycja, tym razem dla Panów, to wibrator klasyczny albo taki dedykowany do seksu analnego. Te wibratory mają zwykle węższy obwód przez co ułatwią Ci rozpoczęcie przygody z erotycznymi zabawkami. Są też takie, które posiadają pompkę, pozwalającą na dopasowanie wielkości do indywidualnych potrzeb.

Wibrator może być też używany do wspólnych zabaw. Tutaj raczej proponowałabym wersję klasyczną. Dlaczego? Bo są wielofunkcyjne. Pierwsza opcja to stymulacja taką zabawką na oczach partnera bądź partnerki lub po prostu stymulacja łechtaczki w trakcie stosunku. O takiej stymulacji i korzyściach, jakie niesie, możesz przeczytać w artykule „wielokrotny orgazm”. Opcja druga to w przypadku Pań podwójna penetracja. A trzecia opcja to dwa w jednym, a właściwie w jednej. Tą ostatnią polecam tylko zaawansowanym parom, ponieważ wymaga to wyćwiczenia mięśni pochwy. Nie róbcie tego broń Boże na siłę. To ma sprawiać przyjemność, a nie ból. Wszystkie trzy opcje są dla obu stron bardzo stymulujące, jednak ostatnie dwie - szczególnie. Wibrujący penis bowiem dostarcza mega wrażeń zarówno Tobie, jak i twojemu partnerowi.

Oczywiście zawsze pamiętaj o tym, by stosować lubrykant podczas zabaw z wibratorem, jak również o higienie. Po każdym użyciu należy oczyścić swój gadżet za pomocą odpowiedniego środka.
Wszystkie poradniki