Do czego służą kulki miłości

kategorie

Informacja o autorze

Autorem tego poradnika jest sklep: arsamandi

Na rynku możemy się spotkać z trzema rodzajami kulek miłości. Pierwszy z nich to kulki gejszy. Nazwę swoją zawdzięczają japońskim młodym kandydatkom na gejsze, które od wczesnej młodości, jeszcze przed rozpoczęciem współżycia seksualnego, stosowały je do ćwiczenia mięśni pochwy. Ich wytrenowanie dawało możliwość doprowadzenia mężczyzny do wytrysku jedynie za pomocą kurczenia i rozkurczania mięśni pochwy. Obecnie kulki te polecam każdej kobiecie z trzech ważnych powodów. Pierwszy to oczywiście możliwość poprawy pożycia seksualnego. Dlaczego nie miałabyś posiąść umiejętności takiej jak japońskie gejsze?

Drugi ma znaczenie, jeśli planujesz dziecko. Wyćwiczenie tych mięśni sprawi, że łatwiej będzie ci utrzymać ciążę (gdy mięśnie są mocne, ułatwiają dźwiganie ciężaru rosnącego płodu), poród naturalny będzie łatwiejszy, szybciej powrócisz po porodzie do udanego współżycia i nie będziesz mieć problemów z pęcherzem.

Trzecim powodem jest to, że jedną z najczęstszych dolegliwości kobiet w podeszłym wieku jest nietrzymanie moczu, wypadanie macicy czy wypadanie pęcherza, częściowo spowodowane osłabieniem mięśni dna miednicy. Ćwiczenia mięśni Kegla skutecznie temu zapobiegają. Mogą je wykonywać panie w każdym wieku, także chore na serce lub inne poważne choroby.

Kulki gejszy najczęściej są dwie. Każda z nich posiada w środku drugą mniejszą kuleczkę. W trakcie chodzenia na skutek wibracji, jakie powstają podczas uderzania tych kulek o siebie, istnieje możliwość przeżycia samoistnego orgazmu.

Jak się je stosuje? Należy je (obie) wprowadzić do pochwy. Pamiętaj, że nie można tego robić na siłę. Jeśli masz problem z ich wprowadzeniem, zastosuj lubrykant. Kulki najczęściej są połączone sznurkiem, jednakże na rynku dostępne są też takie, które go nie posiadają. Jeśli twoje kulki są połączone sznurkiem, umieść je w pochwie jak najgłębiej, ale tak, aby wystawał koniec sznurka, żebyś mogła je łatwo wyjąć. Kulki bez sznureczka polecam raczej zaawansowanym użytkowniczkom

Po wprowadzeniu kulek należy zwyczajnie z nimi chodzić, wykonując standardowe codzienne czynności. Jedyne twoje zadanie to zaciskanie mięśni pochwy tak, aby uniemożliwić wypadnięcie kulek.

Drugim rodzajem kulek są te wyposażone w urządzenie wibrujące. Zadaniem tych kulek jest zdecydowanie dawanie rozkoszy.

Trzeci rodzaj kulek to analne. Zazwyczaj są mniejsze od kulek gejszy, ale jest ich więcej i są połączone sznurkiem bądź pałąkiem. Przy używaniu kulek analnych zawsze stosuj lubrykant. Niezależnie od tego, który rodzaj kulek wybierzesz dla siebie, musisz pamiętać o odpowiedniej higienie. Po każdym użyciu trzeba oczyścić swoją zabawkę zgodnie z zaleceniami producenta. Jest to niezwykle istotne dla twojego zdrowia! Dostępne są różne rodzaje kulek. Różnią się od siebie materiałem, z jakiego zostały wykonane (plastik, żel, silikon, cyber-skóra, metal) jak również kolorem. Niektóre z nich posiadają wypustki dla dodatkowej stymulacji.

Jeśli jeszcze nie masz takiego gadżetu musisz się w niego koniecznie zaopatrzyć! Wybierz rodzaj, kolor i … ciesz się nowymi przeżyciami.
Wszystkie poradniki