kategorie

promowane sklepy

poradniki zakupowe

Czym kierować się kupując wibrator

Moje dzisiejsze rozważania będą dotyczyły wyboru wibratorów. Zapewne wiele osób ma dylemat przed zakupem – czy to pierwszym, czy kolejnym – jaki/który wybrać?

Jak wybrać prostownicę do włosów?

Moda na proste włosy szumnie pojawiła się w Polsce kilka lat temu i od tamtego czasu niezmiennie trwa. Mimo że wydawać by się mogło, iż okresowo przychodzi szał na włosy kręcone, to jednak dość szybko mija pozwalając prostownicy na ponowne wyjście z szafki. Dlaczego tak jest? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno proste włosy są bardziej estetyczne niż po prostu rozczesane i pozostawione samym sobie. Bardziej się błyszczą w świetle, są wygładzone, mniej się plączą i generalnie wyglądają na zdrowsze (choć nie należy zapominać, że koniec końców codzienne prostowanie nie jest obojętne dla zdrowia włosów).

Gofrownice - porady zakupowe

Dokonując zakupu sprzętu AGD zawsze warto odpowiednio wcześniej zapoznać się ze specyfiką danego rodzaju urządzenia (czyli generalnie z tym, czego możemy się spodziewać dokonując zakupu), funkcjami, jakie może posiadać oraz praktycznymi wskazówkami na co zwracać uwagę, by zakup się udał, a produkt spełniał nasze oczekiwania. I tak jest generalnie z każdym urządzeniem, w tym z urządzeniem do robienia gofrów.

Koszuki z nadrukiem

W Internecie wręcz roi się od sklepów oferujących odzież z nadrukiem, szczególnie koszulki. Jak odróżnić dobry sklep od złego? Tu należy stosować się do ogólnie znanych zasad postępowania – szukać sklepów sprawdzonych, których właścicielami są działające firmy. To oczywiste.

Perfumy - poradnik zakupowy

Wybierając zapach dla siebie warto pamiętać o kilku istotnych kwestiach, pozwalających na jego dopasowanie do osoby, która będzie go używać. Sadzę, że w pierwszej kolejności należało by się zastanowić nad typem charakteru i temperamentu, jakimi odznacza się potencjalny użytkownik poszukiwanego aromatu. Skromna osoba o spokojnym usposobieniu z pewnością nie będzie czuła się komfortowo w krzykliwym zapachu, natomiast dla kogoś, kto zwykle lubi wyróżniać się z tłumu delikatna woń okaże się zbyt mało efektowna ze względu na niską wyczuwalność w otoczeniu. Niektórym kobietom odpowiada kiedy zapach dosłownie podąża za nimi, zostawiając wyraźny ślad swojej obecności, tak jak w przypadku Calvin Klein Euphoria, Christian Dior Midnight Poison czy też Thierry Mugler Angel Women. Osobiście znam również przypadki mężczyzn, którzy mogliby wprost wykąpać się w ulubionym zapachu, nie bacząc na tego konsekwencje dla otoczenia.

Zmywarki - poradnik zakupowy

Szybko, oszczędnie, dokładnie – takie są często zalety poszukiwanych przez nas artykułów gospodarstwa domowego. Aby dokonać zakupu skutecznej i spełniającej powyższe kryteria zmywarki musimy się nieco o niej dowiedzieć.

Procesory - poradnik zakupowy

Czyli to, co powinieneś wiedzieć, aby nie być zupełnym laikiem. Procesor, zwany też jednostką centralną, jednostką obliczeniową, bądź krótko po prostu CPU (z angielskiego central processing unit), jest najważniejszą częścią komputera. Możemy wyobrazić sobie CPU jako mózg, bez tej części komputer byłby tylko górą bezużytecznych elementów, które nie potrafiłyby współdziałać ze sobą w żaden logiczny i zorganizowany sposób. To procesor rozdziela zadania w komputerze i odpowiada za właściwe ich wykonanie. Czuwa nad tym, żeby odpowiednie dane trafiały na właściwe miejsca i do odpowiednich urządzeń. Paradoksalnie, w nowoczesnym komputerze, możemy wyróżnić kilka „procesorów”.